ODZNACZENIA

medale.jpg

Odznaczenie: GODNOŚĆ CZŁONKA HONOROWEGO ZWIĄZKU OSP

honor.jpg

Odznaczenie Godność Członka Honorowego nosi się na prawej piersi, 6,5 cm nad prawa górną kieszenią munduru.

ZŁOTY ZNAK ZWIĄZKU OSP

zlotyznak.jpg

Złoty Znak Związku OSP zawiesza sie na szyi, podkładając pod kołnierz koszuli, tak aby górne ramię krzyża sięgało węzła krawatu.

ZŁOTY MEDAL "ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA"

zlotymedal.jpg

Złoty medal "Za zasługi dla Pożarnictwa" nosi sie na lewej piersi, na wstążkach, 6,5 cm nad lewą górną kieszenią munduru.

SREBRNY MEDAL " ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA"

srebrnymedal.jpg

Srebrny medal "Za zasługi dla Pożarnictwa" nosi się na lewej piersi, na wstążkach, 6,5 cm nad lewą górną kieszenią munduru.

BRĄZOWY MEDAL "ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA"

brozowymedal.jpg

Brązowy medal "Za zasługi dla Pożarnictwa" nosi się na lewej piersi, na wstążkach, 6,5 cm nad lewą górną kieszenią munduru.

ODZNAKA "STRAŻAK WZOROWY"

wzorowy.jpg

Odznakę "Strażaka Wzorowego" nosi sie na środku lewej górnej kieszeni munduru.

ODZNAKA "ZA ZASŁUGI WE WSPÓŁZAWODNICTWIE PRZECIWPOŻAROWYM"

zawodnict.jpg

Odznakę "Za zasługi we Współzawodnictwie Przeciwpożarowym" nosi sie na prawej piersi, 4,5 cm nad prawą górną kieszenią munduru.

ODZNAKA "ZA WYSŁUGĘ LAT"

wysluga.jpg

Odznakę "Za Wysługę Lat" nosi się jedną aktualną.

wyslugalata.jpg

Licznik odwiedzin :Internetowe liczniki