Brak opisu obrazka

W roku 2013 została powołana Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca przy OSP Święcany.

holmatro3 (640x480).JPG

W jej skład weszli:

- Klaudia Depczyńska

- Izabela Dąbrowska

- Klaudia Zając

- Dominik Wojnar

- Dominik Mosoń

- Damian Nigborowicz

- Damian Kosiek

- Bartosz Kuraś

- Radosław Kuraś

- Jakub Jajko

- Mateusz Potyrała

W dniu 11 października 2013 r. członkowie MDP złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar OSP Święcany. Niżej treść roty ślubowania:

„ŚLUBUJĘ – ze wszystkich sił służyć naszej Ojczyźnie Rzeczypospolitej Polskiej ofiarną pracą w szeregach Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przyczyniać się do ochrony życia i mienia jej Obywateli oraz ich dorobku kulturalnego i materialnego przed pożarami i innymi klęskami żywiołowymi. Ślubuję przestrzegać postanowień Statutu OSP i Regulaminu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, pogłębiać wiedzę pożarniczą, postępować uczciwie, wykonywać sumiennie polecenia przełożonych i być wzorem w przestrzeganiu zasad ochrony przeciwpożarowej.”

holmatro2 (640x480).JPG

Licznik odwiedzin :Internetowe liczniki